Mēs

Sazinieties ar mums

Nosūtīt
Jūsu ziņojums ir veiksmīgi nosūtīts. Mēs noteikti sazināsimies ar Jums darba dienas laikā!

Par uzņēmumu

LBM Management komanda ienāca Latvijas tirgū 2010. gadā, izvirzot ļoti ambiciozu mērķi – sniegt pilnīgi jauna līmeņa un kvalitātes grāmatvedības ārpakalpojumus. Neatskatoties pār plecu uz konkurentiem, mēs izveidojām uzņēmumu, kurš klientiem, tajā skaitā arī ārvalstu komersantiem, sniedz uzticamu kvalificētu speciālistu atbalstu. Šobrīd LBM Management ir nopietns spēlētājs grāmatvedības pakalpojumu tirgū. Mēs esam gatavi atrisināt jebkuru problēmu, kas sarežģī jūsu darbu valsts pieaugošo prasību uzņēmējdarbībai dēļ.

Augstas kvalitātes pakalpojumi ir kļuvuši par galveno virzītājspēku mūsu biznesa attīstībā. Tieši tāpēc LBM Management zīmolā attēlots zilais dimants. Uzticamība, nevainojama reputācija, juvelieru cienīga precizitāte, augsta kompetence, vērtīgas zināšanas un pieredze, tiekšanās pēc pilnības – tās ir dārgakmens skaldnes, kas visprecīzāk atspoguļo mūsu uzņēmuma būtību un filozofiju. 

 

Mūsu vērtības

 

Uzticamība

Ilgtermiņa sadarbība mums ir svarīgāka par ātru peļņu. Tāpēc mēs vienmēr turam savus solījumus un precīzi pildām savas saistības un pienākumus. Mūsu uzņēmuma augstie darba standarti nodrošina klientiem visaugstākās kvalitātes pakalpojumus.

 
 

Nevainojama
reputācija

Mēs augstu vērtējam uzņēmuma labo slavu un tādēļ ar lielu rūpību izturamies pret visu, ko darām. Mūsu prioritātes ir klientu pieprasījumu un vēlmju savlaicīga izpilde un godprātīga attieksme attiecībās ar darījumu partneriem.

Tiesiskums un uzņēmējdarbības ētika ir LBM Management darbības pamatā – apšaubāmas darba metodes mums nav pieļaujamas, un saviem klientiem mēs palīdzam sasniegt, dažreiz, iespējams, mērenus, bet vienmēr – likumīgus rezultātus.

 
 

Juvelieru 
cienīga precizitāte

Mūsu darba specifika prasa pievērst īpašu uzmanību detaļām. Tādēļ nevienu darbu mēs neatstājam pašplūsmā. Mūsu speciālisti rūpīgi pārdomā katru soli un pedantiski veic arī ikdienas rutīnas pienākumus.

 

 

Augsta 
kompetence

LBM Management speciālistu kompetenci apliecina ne tikai augsti profesionālais sniegums, veicot ikdienas pienākumus. Ne mazāk svarīgs rādītājs ir arī entuziasms, ar kādu mēs ķeramies pie darba.

Ikviens no mums ar patiesu aizrautību un lielu atdevi strādā savā profesijā un tāpēc nepadodas neparedzētu grūtību priekšā, cenšas līdz sīkumam rūpīgi izprast katru detaļu un veikt darbu kvalitatīvi un laikā.

 
 

Vērtīgas 
zināšanas

LBM Management galvenā vērtība ir darbinieku augstais intelektuālais potenciāls. Mēs esam veltījuši daudz laika labas profesionālās izglītības iegūšanai un cītīgi strādājuši, lai papildinātu savas zināšanas ar praktisko pieredzi Latvijas biznesa vidē. Ikviena mūsu speciālista pieredzi veidojuši simtiem unikālu uzņēmējdarbības stāstu, kuru piemēri ļauj brīdināt jaunos uzņēmējus no iespējamām kļūdām un palīdz objektīvi novērtēt situāciju jau pieredzējušiem komersantiem. 

Tāpēc, izvēloties LBM Management, jūs saņemsiet ne tikai augstākās kvalitātes pakalpojumus, bet arī vienreizēju iespēju izmantot mūsu gadiem krāto pieredzi, nepārtraukti papildinātās zināšanas, biznesa sakarus, kā arī tehniskos, informācijas un citus resursus sava biznesa attīstībai.

 

 
 

Tiekšanās
pēc pilnības

LBM Management darbības pamatnoteikums ir nekad neapstāties pie sasniegtā. Šis princips palīdz mums izprast rītdienas tendences un ilgstoši būt noderīgiem mūsu klientiem.

Mēs koncentrējamies uz nepārtrauktu attīstību un uzņēmuma izaugsmi, reaģējot uz mūsdienu prasībām un nosacījumiem un uzlabojot tehnoloģijas augstas veiktspējas sasniegšanai.

 
Uzticamība
Nevainojama
reputācija
Juvelieru
cienīga precizitāte
Augsta
kompetence
Vērtīgas
zināšanas
Tiekšanās
pēc pilnības
 
Atpakaļ
Dalīties ar saiti