Jaunumi

Sazinieties ar mums

Nosūtīt
Jūsu ziņojums ir veiksmīgi nosūtīts. Mēs noteikti sazināsimies ar Jums darba dienas laikā!

Kāpēc izvēlēties mūs?

uzticamība
nevainojamība
precizitāte

Darbaspēks kļūs izdevīgāks

Iedzīvotāju ienākuma nodoklis samazināsies – tā lēmusi Latvijas valdība. Tomēr šis samazinājums būs pakāpenisks: 23 procenti – 2015. gadā, 22 procenti – vēl pēc gada. Šobrīd nodokļa likme ir 24 procenti.

7/10/2013 Lasīt tālāk

Priekšnodokļa atskaitīšana par vieglajām automašīnām

Tikai tie nodokļu maksātāji, kuri izmanto vieglo automašīnu saimnieciskajā darbībā un ar PVN apliekamo darījumu nodrošināšanai, varēs atskaitīt priekšnodokli pilnā apmērā. Tomēr valdība ir noteikusi vairākus nosacījumus. Pirmkārt, darījuma braucieni obligāti ir jāuzskaita „ceļazīmēs”, un, otrkārt, vieglā automašīna un tās vadītājs jāreģistrē valsts datu bāzē.

7/10/2013 Lasīt tālāk

Ieņēmumu dienests brīdinās par pārbaudēm

Valsts ieņēmumu dienests turpmāk informēs nodokļu maksātājus par plānotajām pārbaudēm divus mēnešus iepriekš. Tas ir norādīts VID oficiālajā paziņojumā. Jaunā kārtība ļaus nodokļu maksātājam savlaicīgi novērst neprecizitātes uzskaitē un iesniegt nodokļu deklarāciju precizējumus, nomaksājot valsts budžetā papildus aprēķinātos nodokļus.

23/09/2013 Lasīt tālāk

Rezidences apliecība

Kopš 2013. gada 1. jūlija, lai piemērotu samazinātas nodokļu likmes un atvieglojumus, ko paredz nodokļu konvencijas, vairāku maksājumu veikšanai ir nepieciešama rezidences apliecība.

9/09/2013 Lasīt tālāk
1 6 7 8 9